Zadzwoń do nas:+48 (85) 732-47-91
 

Bezpłatne Półkolonie Zimowe „Europejskim Szlakiem”

Poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Barbara Kudrycka zaprasza dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej na bezpłatne Półkolonie Zimowe „Europejskim Szlakiem”, które odbędą się w Białymstoku i Olsztynie.

W Białymstoku w biurze przy ul. Warszawskiej 38 w terminie 30.01-3.02.2017

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc(grupa max. 12 osób), uczestnicy zajęć będą wybrani według kolejności zgłoszeń. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres biuro@kudrycka.pl lub składać telefonicznie (85) 7324791.

W Olsztynie w biurze przy ul. Kopernika 45 w terminie 23.01.-27.01.2017 i 30.01-3.02.2017

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, uczestnicy zajęć zostaną wylosowani spośród dzieci, które nadeślą własnoręcznie wykonane prace na temat:
„Mój sposób na nudę”. Prace powinny być: wykonane dowolną techniką, w formacie A4, dostarczone na adres biura w Olsztynie ul. Kopernika 45, najpóźniej do dnia 16.01.2017 r.

Zapewniamy:
– wykwalifikowaną kadrę
– ciekawy program
– napoje
– materiały i przybory niezbędne do prowadzenia zajęć.

W programie zajęć m.in.:

– Poland in the Union – Visiting Brussels (zapoznanie uczestników ze schematem funkcjonowania Unii, Parlamentu Europejskiego itp.),
– „Znani Europejczycy” – wcielanie się w znane postaci, zwiad, gry i zabawy,
– Curiosities from cities – ciekawostki z różnych miast Unii,
– Ball of nations – bal narodów, regionów lub kultur -przygotowanie strojów charakterystycznych dla każdego z państw Unii,

Program:

 
 

Więcej wpisów w kategorii: Aktualności

 
 

Podziel się tym wpisem: 
 
 
 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij